Zabiegi dla każdego, kto pragnie wyglądać pięknie

Medycyna estetyczna w Gdyni

Mezoterapia

Zapobiega i przeciwdziała starzeniu się skóry, odżywia i wygładza zmarszczki. Ma działanie nawilżające, regenerujące zwiotczałą skórę twarzy, dłoni, dekoltu, szyi. Mezoterapia to metoda terapeutyczna chroniąca przed wolnymi rodnikami.

Efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu, skóra staje się zdrowsza, wypoczęta, gładsza, delikatne zmarszczki znikają, skóra jest nawilżona „od środka ”, wygląda młodziej. Mezoterapia jest idealnym zabiegiem dla osób ze zwiotczałą, poszarzałą skórą. Zabieg znajduje zastosowanie w profilaktyce AntiAging. W zależności od potrzeb pacjenta lekarz dobiera odpowoedni preparat, który ma za zadanie naprawić niedoskonałości skóry.

Preparat wykorzystywany podczas zabiegu to innowacyjny  kwas hialuronowy, który  działa na skórę w trzech wymiarach: nawilża, odbudowuje kolagen i elastynę oraz ujędrnia. Preparat wykorzystany  podczas zabiegu  zawiera:  najczystszą na rynku  formę kwasu hialuronowego, którego cechuje długi okres trwałości, Hydroksyapatyt (CaHA) naturalny minerał występujący w naturze, który prowadzi do stymulacji procesu neokolagenezy, dzięki niemu poprawie ulega gęstość jak również elastyczność skóry i  aminokwasy jak Glicyna i L-Prolina, które stanowią główny komponent do produkcji kolagenu, dzięki nim efekt zabiegu jest długotrwały, a skóra bardziej elastyczna i nawilżona. Zabieg jest niezwykle bezpieczny, mało bolesny a jego efekty długotrwałe.

Skóra nawilżona

Skóra odżywiona

Skóra zregenerowana

Spłycone zmarszczki

Podtrzymany owal twarzy

Lepsza jakość i napięcie skóry

Rekomendowana ilość zabiegów 3-4 w odstępach 3 tygodniowych.

Działanie poszczególnych odmian kwasu hialuronowego:

niski ciężar cząsteczkowy: stymulacja komórek śródbłonka,

pobudzenie neoangiogenezy,

zwiększenie produkcji kolagenu,

średni ciężar cząsteczkowy: namnażanie fibroblastów i komórek nabłonka,

wysoki ciężar cząsteczkowy: działanie nawilżające,

ochrona skóry

Modelowanie i powiększanie ust

To zabieg dla każdego, kto pragnie wyglądać pięknie.

Zabieg opiera się na użyciu naturalnego składnika jakim, jest kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy jest częścią składową skóry człowieka, bezpieczny dla każdego pacjenta niezależnie od wieku.

Usta to ozdoba twarzy. Wraz z upływającym czasem usta starzeją się w takim samym stopniu jak skóra człowieka. Pamiętaj, aby systematycznie dbać o nie.

Usta zmieniają się wraz z wiekiem na skutek procesów starzenia się organizmu, utraty włókien kolagenowych,  fotostarzenia, zanieczyszczenie środowiska, mimiki twarzy.

Celem zabiegu jest przede wszystkim kompleksowa regeneracja ust oraz ich okolic poprzez silne nawilżenie tkanek, poprawę ich kształtu i objętości.

Rezultaty zabiegu utrzymują się od 6-12 miesięcy, czasem nawet do 18 miesięcy. Wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań pacjenta.

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego powoduje:

uwydatnienie ust

nawilżenie ust

zniwelowanie asymetrii czerwieni wargowej

przywrócenie naturalnego koloru szczególnie w obszarze linii wargowej

spłycenie zmarszczek palacza

BOTOX, likwidacja zmarszczek, leczenie bruksizmu

Toksyna botulinowa blokuje przechodzenie bodźców z nerwów do mięśni twarzy w  efekcie zmarszczki znikają.  Podawanie botoksu to w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym.

Zabieg  polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni w szczególności w górnej części twarzy –poziomych na czole , „kurzych łapek” w okolicy oka , zmarszczek tworzących się pomiędzy brwiami (tzw. lwia zmarszczka).

Zabieg pozwala także zwalczyć problem zgrzytania zębami – wstrzyknięty w mięśnie żuchwy ogranicza ich pracę.

Efekt działania pojawia się stopniowo, a przywrócenie funkcji zakończeń nerwowo mięśniowych zachodzi po około 4-6 miesiącach.

Przeciwskazania:

Nadwrażliwość na składniki preparatu

Zaburzenia przewodnictwa nerwowo – mięśniowego

Ciąża, karmienie piersią

Miejscowe infekcje skóry, opryszczka

wysoki ciężar cząsteczkowy: działanie nawilżające,

Przyjmowanie niektórych leków: np. chinidyna, leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych antybiotyków aminoglikozydowych

Ważne informacje dotyczące zabiegu

Osoby przyjmujące witaminę E, suplementy witaminowe, zioła typu dziurawiec oraz leki przeciwzapalne powinny zaprzestać ich zażywania na dziesięć dni przed planowanym zabiegiem botoksem z powodu ryzyka wystąpienia efektów niepożądanych, włącznie z obniżeniem efektywności zabiegu.

Zabrania się spożywania alkoholu przed i po zabiegu.

Przez minimum 4 godziny po zabiegu nie powinno się schylać, dźwigać, masować miejsc poddanych zabiegowi. Zaleca się unikanie ciężkiego wysiłku bezpośrednio po zabiegu, oraz korzystania z solarium oraz sauny.

Leczenie łysienia

Peptydowa terapia . Preparat wykorzystywany podczas terapii jest produktem medycznym posiada certyfikat CE. Już po 2 miesiącach terapii ( 4 sesje co 2 tyg. ) następuje:

Powstrzymanie wypadania włosów

Przyspieszenie wzrostu włosów

Rewitalizacja mieszków włosowych

Pogrubienie i zagęszczenie włosów

Wzmocnienie włosów

Ponadto preparat pobudza krążenie, poprawia ukrwienie skóry głowy oraz pielęgnuje. Jest najskuteczniejszym preparatem medycznym skutecznym w walce z alopecją (łysieniem). Zabieg jest krótki (30 min ), pacjent nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

Dowiedz się więcej