Skutecznie przywracamy uśmiech

Implanty

Implantologia to nowoczesna metoda wypełniania braków uzębienia. Jest to niewielki tytanowy wkręt umieszczany na stałe w kości szczęki lub żuchwy. Tytan jest metalem doskonale tolerowanym przez organizm człowieka, co powoduje szybkie zintegrowanie się wszczepu z kością. Implant dentystyczny jako jedyne rozwiązanie w stomatologii odtwarza prawidłowo funkcjonujący i naturalnie wyglądający ząb.

Nie uszkadza sąsiednich zębów, najlepiej wszczepić go jak najszybciej, nawet w dniu usunięcia zęba. Po utracie zęba otaczająca go kość zanika, więc nie zwlekaj z decyzją, przyjdź na konsultację i dowiedz się więcej.

IMPLANT Z BLISKA – ZĄB NATURALNY A IMPLANT DENTYSTYCZNY

Zabieg wszczepienia

Zabieg polega na nawierceniu niewielkich otworów w kości i wkręceniu tytanowych implantów. Trwa ok. 1 godziny i jest całkowicie bezbolesny.

Gwarancja

W przypadku odrzucenia przez organizm implantu, z przyczyn niezależnych od pacjenta, zabieg wykonywany jest powtórnie BEZKOSZTOWO.

Po okresie gojenia się wszczepu wykonuje się na nim odbudowę protetyczną. Jej cena jest zróżnicowana i zależy od rodzaju odbudowy i użytych materiałów.

Możliwość odbudowy pełnego łuku zębowego podczas jednego zabiegu, w trakcie którego cztery implanty są umieszczane są w szczęce lub żuchwie po to, by przymocować do nich odbudowę protetyczną. Jest to bezpieczne i stałe rozwiązanie na długi czas dla pacjentów z bezzębiem, które skutkuje zwiększoną satysfakcją pacjenta – w zakresie funkcji, estetyki, odczuwania, mowy i poczucia własnej wartości. Wyjątkowość metody polega na optymalnym wykorzystaniu istniejących warunków kostnych i precyzyjnej lokalizacji implantów, bez konieczności odbudowy kości. Pozwala to znacznie obniżyć koszty leczenia i uniknąć ewentualnych powikłań po zabiegach rekonstrukcyjnych. Istotne jest to, że pacjent w trakcie jednego zabiegu może mieć usunięte zęby resztkowe, osadzone implanty i przykręconą odbudowę protetyczną. Koncepcja leczenia jest nie tylko najmniej czasochłonną opcją leczenia, ale również najmniej kosztowną w porównaniu z konwencjonalnymi metodami leczenia implantologicznego bezzębia i nieuchronnego bezzębia. Gwarantowany piękny uśmiech w 1 dzień!

Dowiedz się więcej